Wedstrijdverslag

« Terug naar overzicht

Roeselare (jeugd)

0-4

KAA Gent U10 A

11-04-2010

Een wedstrijd die z’n piek bereikte in het derde kwart toen onze helden 3 maal scoorden. Het eerste kwart was vrij gelijkopgaand met de meeste kansen voor onze jongens en een hoofdrol voor beide keepers : de Roeselaarse goalie bokste een bal van onder de deklat en ook Jenne moest een aantal keer zijn talenten laten zien… en dat zijn er heel wat.
In het tweede kwart dringen de Buffalootjes iets meer aan maar doelpunten vallen er nog niet. Daarvoor stonden of de paal, of de keeper of een Roeselaarse verdediger in de weg.

In het derde kwart komen de mini-Buffalo’s helemaal onder stoom; een aantal positiewissels zorgt er voor dat onze balkunstenaarkes nu echt heel goed beginnen voetballen. Het eerste wapenfeit is een solo van Robbe maar z’n schot is te zwak om de keeper te verschalken. Twee minuutjes later valt dan toch het eerste doelpunt : Jordy scoort nadat onze jongens al een hele tijd het Roeselaarse doel aan het bestoken waren.  De ene mooie actie volgt de andere nu in snel tempo op en na een perfect getrapte hoekschop van Cederik kopt Pieter de 0-2 voorbij de keeper. Een pareltje van een doelpunt. 4 minuten later tikt diezelfde Pieter de 0-3 binnen nadat een schot van Jordy afweek op een verdediger en er eventjes getreuzel was in de thuisverdediging. Om de schade iets of wat te beperken, fluit de scheids dit schitterende derde kwart van onze jongens midden in een aanval af.

In het vierde kwart doen onze jongens het iets rustiger aan. Ze zijn trouwens maar met 8 waardoor er geen wissels mogelijk waren. Iets wat hun schitterende prestatie van vandaag nog wat meer kracht bijzet trouwens. De combinaties blijven wel van een hoog niveau en Roeselare blijft maar achter de feiten aanlopen. Louis toont dat hij ook op het middenveld z’n mannetje kan staan en Simon houdt de rechterflank goed dicht. Aan de ander kant hield ook Tycho de deur goed dicht en lag hij ook vaak aan de basis van een aantal splijtende acties. Bij een zeldzame tegenaanval van de thuisploeg gaat het schot voorlangs. In de 10de minuut mag Jordy de eindstand vastleggen met een hard schot uit de tweede lijn. Een schot dat zelfs zo hard was dat de keeper hem enkel kon wegduwen in het dak van het doel. 0-4 en wedstrijd gespeeld.

Winnaars van de dag: Jenne, Simon, Robbe, Louis, Jordy,Tycho, Cederik en Pieter.

(Ivan De Waele)