Er zit muziek in onze club

Er zit muziek in onze club

Wie de hoofdingang van de Ghelamco Arena binnenstapt, zal misschien raar opkijken: sinds vandaag staat er rechtover de ticketloketten immers een prachtige piano! 

In het kader van het cultureel themajaar 2016 “Kunst in de straat” is de Ghelamco Arena immers één van de plaatsen waar 123-piano actief is . Daarbij kregen enkele kunstenaars met de opdracht ‘the sky is the limit’ een unieke locatie én piano toegewezen; bedoeling is dat de piano’s in het oog springen van de toevallige voorbijgangers die meteen hun talent kunnen testen, zowel de virtuozen als diegenen die voor het eerst de toetsen aanslaan.

Buffalo en singer-songwriter Frederik Sioen is de initiatiefnemer van dit leuke initiatief. De piano is in een blauw kleurtje gestoken en getooid met ons prachtige logo. Bovendien zal ze ook nog door de spelers gesigneerd worden.

Er zit elke dag meer muziek in onze club!