U6

 

U7

14/04/19: Excelsior Mariakerke
01/05/19: KRC Genk
04/05/19: KVE Drongen
11/05/19: Eendracht Aalst
18/05/19: KRC Gent

U8

20/04/19: Brussels European Cup - Rusas cup
​01/05/19: KRC Genk
04/05/19: FC Latem
12/05/19: Tempo Overijse
12/05/19: Eendracht Aalst
19/05/19: KRC Gent
25/05/19: KVK Jako Cup
25/05/19: Waasland-Beveren
31/05/19: Wormerveer (Nl)
02/06/19: FC Dender EHV
11/08/19: Miba Cup
11/08/19: Borginsole Cup Rotselaar

U9

20/04/19: Internationaal sterrentornooi Den Haag
20/04/19: Brussels European Cup - Rusas cup
​01/05/19: KRC Genk
04/05/19: KFC Duffel
04/05/19: St Martens Latem
11/05/19: Eendracht Aalst
11/05/19: Torcy Cup Torcy (Fr)
12/05/19: Torcy Cup Torcy (Fr)
12/05/19: Tempo Overijse
25/05/19: KVK Jako Cup
26/05/19: St Denijs Westrem
30/05/19: Internationaal tornooi Wormerveer (Nl)
02/06/19: FC Dender EVH
08/06/19: VVV Venlo (Nl)
09/06/19: VVV Venlo (Nl)
11/08/19: Miba Cup
11/08/19: Borginsole Cup Rotselaar
08/09/19: Ultimate Football Tournament Zwanenburg (Nl)

U10

19/04/19: Saint Louis Agglo Cup Mulhouse (Fr)
20/04/19: Saint Louis Agglo Cup Mulhouse (Fr)
20/04/19: Internationaal sterrentornooi Den Haag (Nl)
​01/05/19: KRC Genk
04/05/19: KFC Duffel
11/05/19: KFC Kleit
12/05/19: KFC Kleit
18/05/19: Internationale BW Cup Waver
19/05/19: Internationale BW Cup Waver
01/06/19: Internationaal Rood-Wit tornooi St Willebrord (Nl)
02/06/19: Internationaal Rood-Wit tornooi St Willebrord (Nl)
15/06/19: Valencygne Cup in Valenciennes (Fr)
10/08/19 KVV Bocholt
11/08/19: Borginsole Cup Rotselaar
11/08/19: KV Oostende
15/08/19: Danny Van Den Bergh tornooi (KRC Genk)
24/08/19: VVV Venlo (Nl)
25/08/19: Ultimate Football Tournament Zwanenburg (Nl)

U11

20/04/19: Les Petits Assu in Herault (Montpellier Fr)
21/04/19: Les Petits Assu in Herault (Montpellier Fr)
28/04/19: Tura Cup St Amands
01/05/19: Bierbeek
11/05/19: Berchem Sport
19/05/19: KVK Kortrijk
01/06/19: Internationaal toernooi Oldenzaal (Nl)
02/06/19: Internationaal toernooi Oldenzaal (Nl)
09/06/19: RIS Organis Cup Parijs
10/06/19: RIS Organis Cup Parijs
28/07/19: Elene Grotenberge
11/08/19: Borginsole Cup Rotselaar
15/08/19: Danny Van Den Bergh tornooi (KRC Genk)
25/08/19: ATC Toptoernooi Hengelo (Nl)

U12

17/04/19: Vic Theyscup Tessenderlo
19/04/19: Saint Louis Agglo Cup Mulhouse (Fr)
​20/04/19: Saint Louis Agglo Cup Mulhouse (Fr)
01/06/19: Challenge de Champagne Troyes (Fr)
02/06/19: Challenge de Champagne Troyes (Fr)
28/07/19: Elene Grotenberge
11/08/19: Borginsole Cup Rotselaar
12/08/19: Miba Cup
15/08/19: Kempencup 2019 - Tielen
17/08/19: Joertoernooi Sleeuwijk (Nl)

U13

01/06/19: Internationaal tornooi Bassevelde
02/06/19: Internationaal tornooi Bassevelde
09/08/19: Euro Bierbeek
​10/08/19: Euro Bierbeek
​11/08/19: Euro Bierbeek
17/08/19: Rotterdam Youth Cup
18/08/19: Rotterdam Youth Cup

U14

19-26/04/19: Antalya Turkye
18/05/19: Elene Grotenberge
01/06/19: Zoetermeer (Nl)

U15

25/05/19: Kevin De Bruyne Cup
26/05/19: Kevin De Brune Cup

U16

 

U18