Vacature kantine Buffalo Talent Center

Vacature kantine Buffalo Talent Center

Zoals iedereen al heeft kunnen merken, leveren we serieuze inspanningen om het Buffalo Talent Center, verder uit te bouwen. De aftrap werd gegeven met de aanstelling van een nieuwe TVJO Björn De Neve. Ook toptrainers en ex-profs als Emilio Ferrera, Barry Boubacar Copa en ex-Rode Duivel Luigi Pieroni zijn erbij gekomen om onze jeugdwerking met clublegendes als Eli Coulibaly te ondersteunen.

"Mensen met passie die samen een warme omgeving willen creëren voor spelers en ouders in een topsportklimaat."

Allemaal versterkingen die onze ambitie tonen om onze jeugdwerking verder uit te bouwen. Maar daar stopt het niet. 

Samen werken aan een hoger doel

Ook voor de jeugdkantine op het Buffalo Talent Center zoeken we toppers. Mensen met of zonder ervaring in de horeca die samen met onze trainers een warme omgeving willen creëren voor spelers en ouders in een topsportklimaat. Of zoals Boubacar Copa het zei bij zijn voorstelling: Mensen met respect voor iedereen die geloven in dagelijks hard werken om zo samen succes te hebben.

Ook klaar om te knallen? 

Klinkt wat hierboven staat  als de perfecte beschrijving van jouw werkattitude of ken je iemand op wiens lijf de job geschreven is? Contacteer ons dan asap via de groene button hieronder! (graag CV en een motivatiebrief)

Ik ben de M/V die jullie zoeken!

Bekijk hieronder de functieomschrijving

FUNCTIE-OMSCHRIJVING

In de hoedanigheid van HORECA-UITBATER worden volgende taken en verantwoordelijkheden opgenomen:

 • Uitbating van de jeugdkantine tijdens de trainingen, wedstrijden en evenementen.
 • Organisatie van catering voor extra aangelegenheden. (jeugdevenementen, tornooien, …)
 • Stockbeheer --> Je bent verantwoordelijk voor het met de uitbating gepaarde voorraadbeheer.
 • Verantwoordelijke voor het beheer van het Buffalo Talent Center --> Je zorgt ervoor de kantine en de lokalen ordelijk en proper zijn en bent verantwoordelijk voor het het openen en sluiten van het Buffalo Talent Center.

PROFIEL

 • Dynamisch, bruisend van energie, positief van geest.
 • Veelzijdig en polyvalent gevormd met een flexibele hands-on ingesteldheid
 • Autonoom kunnen werken met een grote zin voor verantwoordelijkheid.
 • Buffalo-minded.
 • Sociaal vaardig, gastvrij, vlot en loyaal tegenover onze jeugd, de ouders, supporters en medewerkers.
 • Creatief/inventief: je maakt van onze jeugdkantine een Buffalo-wereld die jong en oud aanspreekt.
 • Goesting en passie zijn een must. Ervaring in de horeca is een grote plus, maar geen absolute vereiste. 
 • Vlotte beheersing van het Nederlands.