U6

 

U7

21/12/19: Internationaal Futsal Toernooi Anderlecht
26/12/19: Indoortornooi KRC Gent
01/05/20: Internationaal tornooi KRC Genk
16/05/20: Eendracht Aalst Cup 2020
24/05/20: Tornooi KVV Windeke

U8

21/12/19: Internationaal Futsal Toernooi Anderlecht
29/12/19: Panenka Soccer Indoor Aalter
11/04/20: Brussels Football European Cup
01/05/20: Internationaal tornooi KRC Genk
17/05/20: Internationaal tornooi Tempo Overijse
22/05/20: Internationaal tornooi Wormeveer
24/05/20: Internationaal tornooi Dender EVH
06/06/20: Internationaal Mini Cup Paris
07/06/20: Internationaal Mini Cup Paris

U9

22/12/19: Internationaal Futsal Trophy Anderlecht
28/12/19: Indoortornooi KRC Gent
04/01/20: Indoor tornooi Voetbal Vlaanderen Aalst
08/04/20: Mini Mondial Nantes
09/04/20: Mini Mondial Nantes
11/04/20: Internationaal  Sterrentoernooi Den Haag
12/04/20: Brussels Football European Cup
01/05/20: Internationaal tornooi KRC Genk
17/05/20: Internationaal tornooi Tempo Overijse
21/05/20: Internationaal toernooi Wormerveer
24/05/20: Internationaal tornooi Dender EHV
31/05/20: Koeppchen Youth Cup Wormeldage (Lux)

U10

21/12/19: Indoortornooi Sp Petegem
15/02/20: Mini Champions Angers
16/02/20: Mini Champions Angers
01/05/20: Internationaal tornooi KRC Genk
09/05/20: Internationaal tornooi FC Kleit
10/05/20: Internationaal tornooi FC Kleit
16/05/20: BW Cup Waver
17/05/20: BW Cup Waver

U11

22/12/19: Indoortornooi KVV Vlaamse Ardennen
16/02/20: Valencygne Cup 2020
10/04/20: Mini Champions Angers
11/04/20: Mini Champions Angers
12/04/20: Mini Champions Angers
30/05/20: Internationaal tornooi Oldenzaal
31/05/20: Internationaal tornooi Oldenzaal
06/06/20: Internationaal sportchain Cup Rotterdam
07/06/20: Internationaal sportchain Cup Rotterdam

U12

11/04/20: SVE Toptoernooi Easter Tournement
12/04/20: SVE Toptoernooi Easter Tournement
21/05/20: Internationaal tornooi Best Vooruit

U13

04/01/20: Vierhoekstornooi Elene Grotenberge
21/05/20: Mondial Pupilles Plomelin
22/05/20: Mondial Pupilles Plomelin
23/05/20: Mondial Pupilles Plomelin
24/05/20: Mondial Pupilles Plomelin
06/06/20: Bassevelde Cup
07/06/20: Bassevelde Cup
13/06/20: Internationaal tornooi VV Velden
14/06/20: Internationaal tornooi VV Velden
14/08/20: U13 Euro Bierbeek 2020
15/08/20: U13 Euro Bierbeek 2020
16/08/20: U13 Euro Bierbeek 2020

U14

04/01/20: Vierhoekstornooi Elene Grotenberge
01/05/20: Talentscup Merzig (D)
02/05/20: Talentscup Merzig (D)
29/05/20: Tournoi Europe Baisieux (Fr)
30/05/20: Tournoi Europe Baisieux (Fr)
31/05/20: Tournoi Europe Baisieux (Fr)
01/06/20: Tournoi Europe Baisieux (Fr)
06/06/20: VVV Toptoernooi Blerick
07/06/20: VVV Toptoernooi Blerick

U15

 

U16

 

U18

21/05/20: Tornooi RKSV Nuenen