22/05 Info-avond seizoen 2019-2020

22/05 Info-avond seizoen 2019-2020

Beste ouders en (nieuwe) spelers,

Wij danken u voor het vertrouwen in onze club of heten u van harte welkom in de Buffalo Family als nieuw aangesloten speler.

We hebben het genoegen u op 22 mei 2019 uit te nodigen op onze info-avond over volgend seizoen. Die vindt plaats in de Business Seats van de Ghelamco Arena, Ottergemsesteenweg Zuid 808, 9000 Gent.  U neemt de VIP-ingang (= hoofdingang) en daarna kunt u via de trappen of met de lift naar de derde verdieping.

Timing & summiere schets: 

U7 tot en met U12 : van 18u00 tot 19u00.  Tijdens de info-avond voor de ouders krijgen de spelers een begeleide rondleiding in de Ghelamco (kledij passen kan vanaf 16u30 en eventueel ook nà de infosessie).   

U13 tot en met U18 : van 19u30 tot 20u30 voor ouders en spelers (kledij passen kan vanaf 16u30 en eventueel ook nog na de infosessie tot uiterlijk 21u30).

Gelieve enkel parking A van K.A.A. Gent te gebruiken want die is gratis.  De andere parkings zijn betalend.  (GPS-adres is Ottergemsesteenweg 804, 9000 Gent).

Graag bezorgen wij u die avond een kijk op de herstructureringen in het kader van BTC 2.0.  Het algemeen en sportief organigram komen aan bod.  We spreken over de weekplanning, het trainings-schema, onze manier van werken en communiceren, de stage in Oostduinkerke, lidgelden en charter, diverse op til zijnde veranderingen. 

Daarnaast bieden wij u de mogelijkheid om na de voorstelling kennis te maken met de sportieve cel, de sportieve staff, teambegeleiders en andere mensen die nauw bij onze jeugdwerking betrokken zijn.   

Wij hopen u van ganser harte te mogen ontmoeten.