
In hun eerste wedstrijd in de Challenger Pro League namen onze beloften het op tegen promovendus Olympic Charleroi. Jong KAA Gent trok aan het langste eind en won met 1-4.
Gent begon sterk en zette meteen veel druk. Door de slechte staat van het veld slopen er aan beide kanten foutjes in het spel. In de 14e minuut profiteerde El Hadji Seck van een slechte pass van de thuisploeg en tikte hij op knappe wijze de 0-1 binnen. Gent bleef de gevaarlijkste ploeg en kon via Abdullahi nog voor rust de score verdubbelen: 0-2 bij de pauze.
Onze beloften kwamen sterk uit de kleedkamer en bleven het initiatief nemen. Een kwartier na rust zette Seck zich knap door en werkte beheerst af: 0-3. Gent bleef domineren, maar moest tien minuten later toezien hoe de bal na discutabel hands op de stip ging: 1-3. Net voor het einde trapt de ingevallen Buggea nog met gevoel de 1-4 eindstand tegen de netten. Geslaagde opener voor de Gentse beloften!
Opstelling: Peersman (GK), Soumah (C), Volckaert, De Meyer, Ayinde, De Vlieger, Mazouz (73'), Diallo, Vydysh (73'), Abdullahi (56'), Seck (90')
Wissels: 56' Vanderdonck, 73' Vidarsson, 73' Buggea, 90' Sylla
Goals: 13' Seck, 43' Abdullahi, 68' Seck, 87' Buggea