Steun onze jeugdwerking en koop een leuke kalender

Steun onze jeugdwerking en koop een leuke kalender

Met de nodige trots stellen we vandaag onze jeugdkalender voor, waarvan de opbrengst integraal gebruikt wordt voor onze jeugdopleiding. De kalender is te koop via de jeugdspelers zelf en tijdens thuiswedstrijden tegen Racing Genk en Standard op de promenade en in de viplounge.
Kostprijs: 5 euro.

Sinds enkele jaren zet KAA Gent met groeiend succes in op zijn jeugdwerking. De recente doorstroming van jongens als Hannes Van Der Bruggen, Benito Raman en Thomas Foket  zijn daar een mooi voorbeeld van. En er zijn nog talenten op komst. Een succesvolle jeugdwerking vraagt echter om een stevige financiering en daaraan kan jij nu ook je bijdrage leveren!

De jeugdkalender bestaat een combinatie van foto’s van de eigen jeugdspelers en karikaturen van onze A-kernspelers (en trainer!), getekend door de gekende kunstenaar Gipi.

U kan deze kalenders aanschaffen in ons jeugdsecretariaat bij Frank De Leyn.