De competitie loopt stilaan op zijn einde en dat betekent dat de tijd aangebroken is om de meest verdienstelijke speler van het seizoen te verkiezen. Ook dit jaar reikt de Supportersfederatie van KAA Gent de trofee uit die in 1986 vernoemd werd naar Jean-Claude Bouvy. Precies 40 jaar geleden kwam Bouvy op zijn 26e om het leven in een auto-ongeluk. De middenvelder speelde meer dan 100 matchen voor KAA Gent en scoorde daarin 17 keer.
Win een abonnement!
Wie krijgt straks de Jean-Claude Bouvy Trofee en mag zich Baloise Player of The Year noemen? Breng hier je stem uit en win een abonnement voor het seizoen 2026-2027! De stemming loopt tot maandag 18 mei.
En wie was de beste belofte?
Jong KAA Gent mag terugblikken op een mooi seizoen in de Challenger Pro League. Voor het eerst brengen we ook hulde aan de beste belofte van het afgelopen seizoen. Wie wordt de Backline Player of The Year? Stem nu!
Beide winnaars worden in de bloemetjes gezet voor KAA Gent - Union, de laatste thuismatch op 21 mei (20u30).