Brian Agbor verlengt contract

Brian Agbor verlengt contract

Matias Fernandez-Pardo tekende vorig week nog voor een verlengd verblijf bij onze club. Nu is het de beurt aan ploeggenoot Brian Agbor. 

Brian (22) zette zijn eerste stappen in de jeugdopleiding van Antwerp bij de U13. In de zomer van 2021 maakte hij de overstap naar het Buffalo Talent Center waar hij een vaste waarde werd bij de beloften van Emilio Ferrera. Dit seizoen kwam de volgende stap: debuteren bij de A-kern. In het Jan Breydelstadion mocht hij in de tweede helft de geblesseerde Joseph Okumu vervangen. Een onverwachte kans voor de jonge verdediger, die hij met beide handen greep. Nadien volgden er nog twee invalbeurten tegen KAS Eupen en Seraing.

In 1e nationale speelde hij afgelopen seizoen 23 wedstrijden en kwam hij eenmaal tot scoren. Als leider in de verdediging drukte hij zijn stempel op de ploeg. In de voorbereiding op het nieuwe seizoen sluit Brian aan bij de A-kern. Hij verlengt zijn contract nu met een jaar tot 2024 en er is een optie voor 1 seizoen extra.

We wensen Brian heel veel succes in zijn verdere ontwikkeling bij onze club!


#COBW #KAAGENTJEUGD