Matias Fernandez-Pardo verlengt contract

Matias Fernandez-Pardo verlengt contract

We mochten met Keegan Jelacic, Tsuyoshi Watanabe en Pieter Gerkens al drie nieuwkomers verwelkomen. Sven Kums verlengde zijn contract en nu volgt ook een jong talent. Matias Fernandez-Pardo verlengt voor drie jaar bij KAA Gent.

De jonge Belgische international (18) maakte in 2020 de overstap van LOSC Lille naar onze jeugdwerking. Drie jaar later debuteerde hij tegen Istanbul Basaksehir bij de A-kern onder Hein Vanhaezebrouck. Na een succesvol seizoen bij Jong KAA Gent mocht de youngster dus al eens proeven van voetbal op het hoogste niveau.

In 1e nationale speelde hij afgelopen seizoen 26 wedstrijden en scoorde hij 2 keer. Als flankaanvaller toonde Matias zich met zijn explosiviteit en wendbaarheid. Daarnaast beschikt hij over een goede individuele actie en de juiste mentaliteit. 

We wensen Matias heel veel succes toe in zijn verdere ontwikkeling bij onze club!


#COBW #JONGKAAGENT #GENERATIEGENT