Rust zacht Marcel

Rust zacht Marcel

Met pijn in ons blauw-wit hart melden wij vandaag het overlijden van Marcel Prim. 

Marcel was al meer dan 60 jaar supporter en werkte als gepensioneerde vrijwilliger al jaren achter de schermen van onze club. Zo was hij actief voor de jeugd, de opvang van scheidsrechters, het onthaal en de boekhoudkundige afdeling. Geen enkele taak was hem te veel. Marcel was onlosmakelijk met onze club verbonden. Hoogdagen of dieptepunten, Marcel was erbij en bekeek het steeds positief. Een Buffalo in hart en nieren die door iedereen in en rond de club gemist zal worden. 

Rust in vrede Marcel, eeuwige Buffalo.

Vanaf vandaag kan iedereen de familie van Marcel Prim condoleren via de website van UITVAART D’HONDT in Oudenaarde.
 
Condoleer Marcel 

We nemen afscheid in het Meditorium van het Uitvaartcentrum D’hondt,
Gentstraat 82 te Oudenaarde op zaterdag 4 december 2021 om 12.15 uur.

Rekening houdende met de huidige maatregelen raden we u aan de plechtigheid te volgen via livestream. Deze start vanaf 10 minuten voor aanvang. 

Livestream 


#NiemandGaatVerloren