Morgen start onze Europese campagne met KAA Gent – Rapid Wenen in de derde voorronde van de Champions League. Ook dit seizoen zal HUDSON, het HR bedrijf van voorzitter Ivan De Witte, onze Europese partner zijn als shirtsponsor.
Het gloednieuwe logo van Hudson zal morgen in primeur te zien zijn op de shirts en op de ledboarding. KAA Gent bedankt Hudson voor dit hernieuwde Europese partnership!
KAA Gent nam kennis van volgende verklaring van het Referee Department omtrent het afgekeurde doelpunt van Tarik Tissoudali:
"In minuut 78 wordt een doelpunt van KAA Gent afgekeurd voor buitenspel. De assistent-scheidsrechter wacht met zijn vlagsignaal tot na het scoren van het doelpunt, zoals het VAR-protocol het vraagt." - Referee Department
Dit strookt niet met de werkelijkheid:
KAA GENT is verwonderd over twee scheidsrechterlijke vergissingen die een directe impact hadden op het resultaat van de wedstrijd van 7 februari 2021 tegen KAS Eupen. Zij deelt het ongenoegen van haar supporters hieromtrent.
De club betreurt dat het – zelfs met de aanwezigheid van de VAR - onmogelijk bleek een correcte en snelle beslissing te nemen over duidelijke en objectief meetbare fases.
De club zal hierover via de gepaste kanalen haar standpunt en argumenten overmaken, en hoopt dat hieruit de nodige conclusies getrokken worden.
Heuglijk nieuws: in 2020 behaalden we op ons KAA Gent YouTubekanaal opnieuw meer dan 1 miljoen interacties (1,23 miljoen om exact te zijn).
Die interacties zijn de optelsom van het aantal views, likes en comments bij onze videos. Daarnaast hebben we op dit moment 15.500 abonnees, 3.270 meer dan in 2019. Meer stats over het voorbije jaar op YouTube lees je onderaan het artikel.
Samenwerking met productiehuis Zumo en aantrekken digital marketeer
We willen de opwaartse lijn op YouTube niet alleen doortrekken, we gaan ook resoluut voor een nog betere videokwaliteit dankzij onze samenwerking met het Gentse productiehuis Zumo.
Die samenwerking gaat van het ontwikkelen van de audiovisuele look van de club, over technische ondersteuning en begeleiding van het communicatieteam, tot het maken van reportages en presentaties. Aan de views en reacties op recente videos merken we nu al dat dit gesmaakt wordt.
De ambitie? Samen de digitale look van KAA Gent naar een hoger niveau brengen en zo een nog aantrekkelijkere partij worden voor onze partners. Enkele mooie resultaten van onze samenwerking kan u hierboven en hieronder alvast bekijken.
Een integraal deel van die ambitie is daarnaast ook het aantrekken van een digitale marketeer die over enkele weken bij ons aan de slag gaat.
YouTube: enkele cijfers uit 2020
1.205.451 views
20.662 likes
659 dislikes
3342 reacties.
15.500 abonnees
TOTAAL: 1.230.114 YouTube-interacties in 2020
2019 vs 2020
De voornaamste verschillen in vergelijking met vorig jaar:
langere kijktijd (+29%)
langere gemiddelde kijkduur (+ 1 minuut)
meer abonnees die langer kijken
De kijktijd is met bijna een derde toegenomen: van 44.201 uren kijktijd in 2019 naar 56.801 uren in 2020 (+ 29%)
In 2019 trokken we in totaal meer abonnees aan, maar dit jaar kijken zowel abonnees als niet-abonnees langer en meer naar onze videos. Waar onze abonnees in 2019 instonden voor 11,6% van de totale kijktijd, was dit in 2020 reeds gestegen naar 20,2%, bijna een verdubbeling.
Zowel de abonnees als de niet-abonnees kijken gemiddeld dus langer naar een video. Waar een abonnee en een niet-abonnee in 2019 gemiddeld 1:53 minuten en 1:56 minuten keken, stegen deze cijfers in 2020 naar respectievelijk 2:59 minuten en 2:47 minuten per video. De gemiddelde kijktijd ging dus met ongeveer een minuut omhoog.
Conclusie:
We slagen erin steeds meer niet-abonnees om te zetten naar abonnees op onze YouTubepagina;
deze abonnees nemen een groter deel van de kijktijd en de views voor hun rekening;
de gemiddelde kijktijd stijgt met bijna een minuut voor zowel abonnees als niet-abonnees.
Op naar 1,5 miljoen interacties in 2021!